PRIHLÁŠKA

Prihlášku pošlite do 30. apríla 2020

ŠTÚDIUM

Mediamatika sa ako najmladší a čerstvo akreditovaný študijný program dá na FSEVke študovať na balakárskom stupni. To však neznamená, že s týmto titulom u nás končíš – práve naopak, ním sa všetko len začína.

S mediamatikou sa môžeš ľahko stať človekom, ktorý sa nebojí kreatívnych riešení, zvláda informačno-komunikačné technológie a dokáže kriticky uvažovať. Tieto vlastnosti ľahko nájdeš u našich hrdých absolventov a absolventiek. Nachádzajú sa medzi nimi úspešní krotitelia webov, copywritteri, marketéri, dátoví analytici, projektoví manažéri či tvorcovia audio-vizuálnych diel.

Štúdium u nás prebieha v kombinovanej forme, pretože niektoré predmety si vyžadujú plné nasadenie v krátkom čase. Zbytočne by sme sa stretávali na workshope fotenia dve hodiny týždenne, keď je jednoduchšie zobrať techniku, vyraziť do terénu a za týždeň prísť s množstvom nových vedomostí a skúseností. Na zvládnutie teoretických predmetov však dostaneš dostatok času počas celého semestra.

PRAX. Veľa praxe…

Počas štúdia sa u nás stretneš nielen so zadaniami od odborníkov z praxe, ale aj s praxou samotnou. Partnerské organizácie aj spoločnosti, v ktorých robia mediamatici dobré meno svojmu odboru, vždy radi uvítajú šikovných študentov, ktorým môžu počas praxe odovzdať množstvo skúseností, ktoré ťa naučí len skutočná prax.
Vďaka nej zistíš nielen to, ako využiť vedomosti získané v škole, ale spoznáš tiež množstvo zaujímavých ľudí, spoločností a kreatívcov, s ktorými sa rozhodne nudiť nebudeš.

Zisti o nás viac na www.mediamatika.sk

Študijný program mediamatika sa študuje na Ústave mediamatiky (ÚM), jednom zo šiestich ústavov FSEV UK.

úplné podmienky prijímacieho konania  MEDIAMATIKA na Facebooku