Efektívne ráno

Foto: Power of Positivity

Sladko sa vyspať, najesť do sýta a ladným krokom kráčať na autobus do školy… Krásna predstava. Ako ju zrealizovať? Mrkni naše tipy a zefektívni svoje ráno.

Vstávať a zažiariť
Každý dobrý deň sa začína skvelým ránom. Všetko je to o jednoduchosti, a preto prvým trikom je nastavenie budíka. Majstrovské nastavenie budíka. Poznáš to – pípa príliš skoro, tak si povieš, že ešte potiahneš päť minút. Vtedy prichádza tvoj najhlbší spánok, black out, kóma… A následne minutá absenčka na prednášku. Ak ho nastavíš neskoro, tak ju síce stihneš, ale si hladný a máš každú ponožku inú. Vyrátaj si to. Dĺžka cesty do školy + raňajky + oblečenie sa + hygiena = čas, ktorý potrebuješ (prirátaj tak 10 rezervných minút). Tento čas si odrátaj od začatia prvej prednášky a je to!  

Využi večer
Priprav si oblečenie, nachystaj suroviny na raňajky, nabi telefón cez noc – jednoducho, nenechávaj si na ráno to, čo môžeš urobiť už večer. Ráno si budeš ďakovať. Trust me, I´m engeneer.

Foto: Vibrant Plate

Výživné raňajky
Vyskúšaj náš recept na lievance a naštartuj svoje telo. Čo budeš potrebovať? Tri banány a tri vajíčka. Ako na to? Banány roztlač do misky a primiešaj vajcia. Na panvici zohrej trochu kokosového oleja a pomocou naberačky urob malé lievance. Opeč z oboch strán a šup na tanier. Sýte, chutné a výživné.

Minimalizmus
Vyzeraj dobre s malým úsilím. Jednoduchý drdol a pohodlný štýlový outfit sú tvojou výhrou. Inšpiruj sa a zažiar!

Čas pre seba
Ako dlho cestuješ do školy? Vezmi si svoju obľúbenú knihu alebo si v buse pozri diel Priateľov. Skús sa pozitívne naladiť a začni deň s úsmevom 🙂

Autorka: Radomíra Rajnohová